Najlepsza myszka bezprzewodowa za więcej niż 150 zł

Dysponując budżetem większym niż 150 złotych można sięgnąć po naprawdę dobrą myszkę, która świetnie sprawdzi się nie tylko przy pracy, ale także podczas najbardziej zaciętych potyczek w różnego rodzaju grach. Ich ceny sięgają nawet kilkuset złotych.

Logitech Performance MX

Mysz o wyjątkowo eleganckim i profesjonalnym wyglądzie. Świetnie wykonana z najlepszych materiałów, w tym aluminium. Ma rolkę działającą w dwóch trybach: zwykłym i bezwładnościowym. Ma z boku cztery dodatkowe przyciski, obsługiwane kciukiem. Ma też diody wskazujące bieżące ustawienie DPI oraz poziom naładowania akumulatora. Ładować go można również podczas pracy, wystarczy podłączyć do myszy kabel USB. Logitech wykorzystał tu własny laser o nazwie Darkfield, który dobrze sobie radzi praktycznie na każdej powierzchni, nawet na szkle.

Logitech G602

Prawdopodobnie najlepsza bezprzewodowa mysz dla graczy (a wcale nie najdroższa). Ma bardzo dobry czujnik optyczny działający w podczerwieni. Jest świetnie wykonana z bardzo dobrze dobranych materiałów. Ma wiele dodatkowych przycisków, którym można przypisać bardzo zaawansowane funkcje. Nie sposób w kilku zdaniach wymienić jej wszystkich zalet.

Logitech G700s

Następca popularnego modelu G700. Mysz wyposażono w bardzo dobry czujnik laserowy ADNS-9500. Jest rewelacyjnie wykonana z materiału o lekko chropowatej powierzchni. Ma rolkę działającą w dwóch trybach: zwykłym i bezwładnościowym. Została wyposażona w kilka dodatkowych przycisków, które można dowolnie zaprogramować i które dzięki świetnemu rozmieszczeniu i wyprofilowaniu są bardzo wygodne w użyciu. Mysz może działać zarówno bezprzewodowo, jak i bezprzewodowo.

Razer Naga Epic

Świetnie zaprojektowana mysz dla miłośników MMO. Ma panel z 12 dodatkowymi przyciskami, do których można przypisać bardzo różne, złożone funkcje. Producent zapewnia możliwość modyfikacji prawego boku przy użyciu dołączonych w zestawie nakładek. Mysz można ładować w stacji lub kablem USB (także podczas gry).

Razer Ouroboros

Mysz o bardzo dużych możliwościach konfiguracji, i to nie tylko za pomocą oprogramowania, ale też przez zmianę bocznych elementów oraz długości i wysokości obudowy. Trzeba przyznać, że ma bardzo oryginalny wygląd. Jest świetnie wykonana z użyciem bardzo dobrych materiałów. Największą wadą jest cena.