Najlepsza myszka bezprzewodowa w cenie do 100 zł

W tym przedziale możemy już znaleźć myszkę która posłóży na dłuższy czas. Jakość wykonania jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku myszek z niższego przedziału cenowego.

Natec Genesis V55

Mysz o średnich wymiarach. Ma dodatkowe przyciski: dwa z boku i jeden na lewej krawędzi. Pozwala błyskawicznie zmieniać ustawienie DPI dzięki przełącznikowi nad rolką.

A4Tech G10-770FL

Mysz w średnim rozmiarze. Wyprofilowana dla osób praworęcznych. Ma dwa przyciski boczne oraz jeden dodatkowy przy rolce. Zapewnia możliwość błyskawicznej zmiany DPI. Jest dość dobrze wykonana. Dodatkowym atutem jest wskaźnik laserowy (laser pointer).

A4Tech X7-R4

Pierwszy z modeli przeznaczonych dla graczy. Mysz jest wyposażona w niezły czujnik. Współpracuje z komputerem za pośrednictwem nanoodbiornika zmodyfikowanego pod kątem gier. Model ten pomimo średnich rozmiarów ma trzy dodatkowe przyciski oraz jeden (nad rolką) do zmiany ustawienia DPI.

Gigabyte ECO600

Mysz jest dość mocno wyprofilowana. Bardzo dobrze wygląda na biurku. Ma boczne przyciski oraz pozwala regulować na bieżąco czułość, której ustawienie wskazują diody nad rolką. Producent zachwala bardzo długi czas działania bez wymiany baterii, nawet do roku.