Najlepsza myszka bezprzewodowa w cenie do 50 zł

W przedziale do 50 zł możemy kupić mysz bezprzewodową, która idealnie nada się do codziennej pracy z laptopem. Jednak dla bardziej wymagających użytkowników może nie być wystarczająco dobra, szczególnie nie sprawdzi się w grach typu FPS.

A4Tech g7-360N

Najtańsza bezprzewodowa mysz, którą możemy polecić. Wyposażona w nie najgorszy czujnik. Jakość wykonania również jest dobra. Do zalet należy zaliczyć mały odbiornik. Szkoda, że nie ma przycisków bocznych. Ze względu na rozmiary jest przeznaczona głównie do laptopów.

Logitech M185

Mysz o niedużych rozmiarach, ale świetnej jakości wykonania. Wyposażona w niezły czujnik optyczny. Ma bardzo mały odbiornik. Wyróżnia się 3-letnią gwarancją producenta oraz nawet rocznym czasem działania bez wymiany baterii. Szkoda, że nie ma przycisków bocznych.

A4Tech G9-500F

Pierwsza z nieco większych konstrukcji. Wyposażona w czujnik przeznaczony głównie do prac biurowych, jednak powinna zadowolić niewymagającego gracza. Jedną z zalet jest dodatkowy przycisk pod rolką.

Microsoft mobile 3000

Główny rywal M185. Wytrzymuje do 10 miesięcy bez wymiany baterii. Bardzo dobrze wykonana, jednak ze względu na rozmiar przeznaczona głównie do laptopów.