Najlepsza myszka bezprzewodowa w cenie do 150 zł

W cenie do 150 zł, znajdziemy już myszkę która powinna zadowolić mniej wymagających graczy. Myszki w tym przedziale posiadają zwykle wiele dodatkowych przycisków, a także oprogramowanie producenta.

Logitech M510

Mysz wykonana z przyjemnych w dotyku materiałów. Ma cztery dodatkowe przyciski: dwa z boku i dwa w rolce. Korzysta z interfejsu Unifying, dzięki któremu można połączyć z komputerem kilka urządzeń tej marki bez użycia dodatkowych odbiorników. Małą wadą może być umieszczenie czujnika blisko krawędzi myszy, a nie na środku.

A4Tech bloody R8

Dość duża mysz o niestandardowym wyglądzie, przeznaczona dla graczy. Pozwala ładować akumulator kablem podłączonym do komputera. Mogłaby jednak być nieco lepiej wykonana. Do zalet można zaliczyć dodatkowe przyciski oraz możliwość tworzenia profili z ustawieniami.

A4Tech Bloody R3

Chociaż w nazwie modelu nie ma wysokiego numeru, mysz jest wyposażona w jeden z lepszych czujników w tej serii. Dość uniwersalny kształt w połączeniu z matowymi, przeciwpoślizgowymi materiałami zapewnia dobre odczucia podczas gry. Mysz ma osiem programowalnych przycisków i pozwala dostosować wiele parametrów.

Logitech M705 Marathon

Idealna mysz do laptopa – tak można by w skrócie opisać ten model. Świetnie wykonana, o przyjemnej w dotyku gumie na bokach. Ma rolkę działającą w trybie tradycyjnym i bezwładnościowym. Jej czujnik działa na większości powierzchni. Ponadto umie wytrzymać bez wymiany baterii nawet do 3 lat.